GESLAAGDEN

27 December 2017
ROMY DE GROOT – NW-WEERDINGE

 

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

13 December 2017
JABEN KLEEFMAN – VALTHE

 

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

9 November 2017
MARIËL KATUIN – NW-WEERDINGE

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

7 November 2017
NIKITA PATER – EXLOO

 

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
31 Oktober 2017
KARIN KRUIZE – EMMEN

 

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

23 Oktober 2017
CEDRIC BECK – NW-WEERDINGE

 

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

12 Oktober 2017
IVA MOBACH – VALTHE

 

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

10 Oktober 2017
NINA MARIS – ODOORNERVEEN

 

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

10 Oktober 2017
RICHARD VAN VONDEL – VALTHE

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

3 Oktober 2017
CASPER WARMERDAM – VALTHERMOND

 

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

26 September 2017
NYNKE SCHOO – 2E EXLOËRMOND

 

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

12 September 2017
MARJOLEIN JAGER – VALTHERMOND

 

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

1 Augustus 2017
AÏCHA GEUZINGE – VALTHE

 

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
17 mei 2017
BASTIAAN SCHOLTEN – EMMEN

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

7 april 2017
GERARD GOSEVOORT – 2E EXLOËRMOND

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
28 Februari 2017
LAVONNE ODDING – EMMEN

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
28 Februari 2017
FANUEL VRIEZEN – EMMEN

 

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
14 Februari 2017
THOM VEEN – NW-WEERDINGE

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
25 Januari 2017
MICHAEL VAN LOTTUM – VALTHE

 

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
24 Januari 2017
KIMBERLEY DE VRIES – 2e -EXLOËRMOND

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
4 Januari 2017
MARIEKE JAGER- EXLOO

 

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
27 December 2016
NIENKE BOER – ROSWINKEL

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
9 november 2016
ENNIO FAFIEANIE – VALTHERMOND

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
28  September 2016
DANIQUE HUMMEL – EMMEN

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
22 September 2016
MANON SCHOUTEN – EXLOO

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
14 September 2016
MARIT VORDING – WEERDINGE

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
13 September 2016
ESMAY NIJBOER – TER-APEL

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
4 Augustus 2016
MARLOES KOCHI – EMMER-COMPASCUÜM

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
21  Juni 2016
CHRISTIAN HARKEMA – VALTHERMOND

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
7 Juni 2016
ELLA MOBACH – VALTHE

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
16 Februari 2016
MARILYN DE VRIES – VALTHERMOND

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
12 Februari 2016
LISANNE OOSTING – EMMEN

 

 

 


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
12  Januari 2016
ERWIN WARDENBURG – 2e EXLOËRMOND

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
6 Augustus 2015
COBY VAN SCHIE – VALTHERMOND

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
16 juni 2015
WILLIANNE VAN DER LINDEN – VALTHE
willianne

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
22 mei 2015
LOÏS VELDS – VALTHERMOND
loïs

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
21 mei 2015
KEVIN PLOMP – VALTHERMOND
kevin p

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
24 april 2015
ANNEMARIEKE MEIJERINK – EMMEN
annemarieke

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
31 maart 2015
FRANK HOOGMOED – 2e EXLOËRMOND
frank

 

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
12 december 2014
WILLEKE AALDERINK – VALTHERMOND
willeke

 

 


 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

7 november 2014
JOYCE VROOM-TER APEL
joyce

 

 


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
15 oktober 2014
NAOMI VENEMA-EXLOO

naomi

 

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
15 juli 2014

SANDRA BEEKMAN – EMMEN
SANDRA

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

14 juli 2014
AMBER NIEUWENWEG – VALTHERMOND
AMBER

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
23 juni 2014

JASPER DE HOLLANDER –  VALTHERMOND
JASPER

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
17 juni 2014
MIKE MAAZEN
MIKE

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
27 mei 2014
WOUTER HEINEN – EXLOO
WOUTER

 

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
27 maart 2014
MARISKA KIRCHOF – VALTHE
MARISKA

 

 


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
28 februari 2014
SHARON HENDRIKS – EMMEN

sharon hendriks
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
25 februari 2014
WIM SCHUT – VALTHERMOND
wim schut
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
25 februari 2014
NICOLE LAMERS- VALTHERMOND
nicole lamers
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
5 februari 2014
LAURA KIRCHOF- VALTHE
laura kirchof
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
14 januari 2014
MICHAEL MENGERINK – VALTHERMOND
michael M
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
3 december 2013
TIM BOUWMAN – VALTHERMOND

TIM BOUWMAN
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
28 november 2013
MAYRA GEUZINGE – VALTHE

MAYRA GEUZINGE
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
15 november 2013
LAURA KIRCHOF – VALTHE
LAURA
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
27 september 2013
SUSAN RIETSEMA – EMMEN
susan
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
26 september 2013
MARTIN VAN VONDEL – VALTHE
martin
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
9 september 2013
YVONNE BERENDS-PRUISSCHER  – 2e  EXLOËRMOND
yvonne
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
15 juli 2013

RALPH KOOPS – EMMEN

ralph

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
4 juli 2013
MARISKA HULSHOF- KLIJNDIJK
mariska h
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
3 JULI 2013
MATHIJS VAN DALEN- VALTHE
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
28 juni 2013

HAN BOSMAN – VALTHE
han bosman
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
4 juni 2013
MICHELLE FAFIEANIE – VALTHERMOND

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
27 mei 2013

GEOSY KLEEFMAN – VALTHE

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
25 april 2013
ALEX VISSER  –  VALTHERMOND

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
19 april 2013
ANNIKA DAMIAANS  –  VALTHE 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
15 april 2013
LINDA VAN KLINKEN – VALTHERMOND


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
15 maart 2013
ELMAR MOBACH – VALTHE

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
5 Maart 2013
WIETZE REITSMA – EXLOO

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
17 januari 2013
LAURA BAKKER — VALTHERMOND

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
2 januari 2013
ALBERTHA VAN DEN HENGEL – EMMEN

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
29 november 2012
BARBARA VAN DER REE – NIEUW-WEERDINGE

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
28 november 2012
LISAN VORDING – WEERDINGE

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
8 november 2012
PIM VAN GOOR – 2e EXLOËRMOND

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
2 november 2012
SHARON OTTENS – VALTHE

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
28 september 2012
DION OUKES – VALTHE
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
24 september 2012
ALICIA POELMAN – TER APEL
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
22 juni 2012

JORDI WARDENBURG -2 e EXLOERMOND


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
27 april 2012
COR WARDENBURG – VALTHERMOND

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
16 april 2012
MELVIN KATOEN—NIEUW-WEERDINGE
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

6 maart 2012.
ANOUK POEDE— VALTHE.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
28 februari 2012
LAURA WEVER — VALTHERMOND

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
27 februari 2012
ALFRED VAN KLINKEN — VALTHERMOND

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
20 januari 2012
DANIËLLA MUNTINGA— VALTHE
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
9 januari 2012
KOEN HOOGMOED — 2e EXLOËRMOND

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
16 december 2011
MELISSA NORDER — KLIJNDIJK

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
6 december 2011
SHYARMALIE VOS — 2e-EXLOËRMOND

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
22 november 2011
ILONA OTTENS — 2e-EXLOËRMOND
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
1 november 2011
MARK ZWIERS —VALTHE

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
27 oktober 2011
CLAUDIA WUBS — 2e EXLOËRMOND
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
21 oktober 2011
JAN-JACOB OTTENS—VALTHERMOND
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
15 september 2011
DANIËL VENEMA —VALTHE
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
13 september 2011
NIELS SPA — 2e EXLOËRMOND
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
15 augustus 2011
BRYON JORNA — VALTHERMOND
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
9 augustus 2011
DENNIS BAKKER— VALTHE
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
23 mei 2011
THOM VERMAZEREN — VALTHE
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
26 april 2011
ROBIN OOSTING — ODOORN
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
1 april 2011
WILMA BAAS — VALTHERMOND
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
14 maart 2011
FRANNY KIEWIET — VALTHERMOND
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
7 februari 2011
JP VAN ESSEN — VALTHE
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
30-november- 2010
NIENKE VORDING — VALTHERMOND
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~